Remy Lights – До наступної ночі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Remy Lights – До наступної ночі (Кліп)

Remy Lights (він же Роман Савицький) – львівський виконавець та саундпродюсер, який працює в жанрі synthwave/synthpop. Днями артист зробив незвичний челендж – «Пісня і кліп за 24 години».

Суть челенджу полягала в тому, щоб за одну добу зробити і випустити музичний кліп з нульовим бюджетом власноруч, починаючи від ідеї пісні, слів, закінчуючи монтажем кліпу та випуском його на Youtube. Весь процес Роман висвітлював у своїх сторіс та прямих трансляціях Instagram. В разультаті світ побачив кліп на драйвову пісню «До наступної ночі».

«Це був дуже продуктивний і виснажливий день, але ціль досягнута. В зйомках мені допомагав мій друг Вова Дідус. Якщо про аудіо я менше переживав, оскільки я займаюсь безпосередньо аудіопродакшном, то відео – це був реальний виклик. У нас не було жодного досвіду зйомки кліпу DIY, тому знімали все інтуїтивно. Монтували також. Висновок такий – чим більше ви тратите часу на створення такого контенту, тим він буде якісніший, але зробити кліп за день з нульовим бюджетом цілком реально. І якщо я надихнув хоча б одну людину після цього челенджу, то він вже відбувся не дарма», – розповів Роман.

Наразі трек доступний на платформах YouTube та Soundcloud, а з 1 жовтня його можна буде послухати на всіх стрімінгових платформах.

Минулого року Remy Lights вже презентував лаунж композицію «Ти можеш бути ким захочеш» та літні треки «Там де моря» і «Літні ночі». Всі промо пісень, а також роботу над Synthwave альбомом, Роман релізить у своєму Інстаграмі.

Remy Lights – До наступної ночі
Instagram
YouTube

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *