REMAFO – Небезпека
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

REMAFO – Небезпека (Кліп)

Представляємо вам «небезпечну» музичну новинку від «креативної групки людей з нестандартними поглядами на український реп» під назвою REMAFO! Хлопці записали свій перший сингл «Небезпека» та одразу ж зняли до нього психоделічно-гумористичне відео, з яким, власне, ми і пропонуємо вам сьогодні познайомитись.

Загалом до проекту REMAFO наразі входять три учасники, двоє з яких за освітою – музиканти, а третій – оператор, тож не дивно, що на свою першу пісню команда одразу ж вирішила зняти кліп. «Ми всі випадково зустрілись, по приколу написали мінус, майже на фрістайлах записали вокали і через тиждень на вихідних зняли у містечку Жидачів кліп. Я залив у монтажку – зрозумів, шо замало. Тому на наступний день ми пішли на львівське телебачення і в операторській каптьорці дозняли основні куплетні частинки. Людям наче подобається», – розповів нашому сайту учасник REMAFO Олег Максимів.

Разом з тим колектив не збирається зупинятися, та вже формує свою наступну роботу – наразі формація дописала вокал для майбутньої пісні, яка, за словами хлопців, буде дуже нестандартною. Звісно ж, залишити свого друга-оператора у спокої, учасники REMAFO аж ніяк не планують, тому вже за кілька тижнів візьмуться за зйомку наступного кліпу.

Українська музика: REMAFO – Небезпека

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *