Redek - Збірка пісень
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Redek – Збірка пісень

Redek – це молодий музичний проект з Рівного, перші записи якого з’явилися у вільному доступі в Інтернеті на початку 2015 року. Його характерною ознакою є індустріальна атмосфера у стилі кібер-панк, на яку накладаються різні музичні напрямки та течії, формуючи особливий антураж High Tech – Low Life (англ. – вище технології – менше життя).

Автор і єдиний учасник Redek – звукорежисер та бас-гітарист Станіслав Залевський, який встиг пограти у шести різних музичних колективах, серед яких F.O.G., Sick Sway, Yakuza, Resnullius, Lewis Carroll та ЧОБІ. «Погравши у 6 гуртах і паралельно вдосталь награвшись у звукорежисера, я усвідомив, що життя проходить, а свою власну заповітну музику я так і не написав. Мені завжди подобалась гарна музика, незалежно від напрямку. Коли діло доходить до творчості, заганяти себе у будь-які рамки також не хотілося. От не знаю чому, але саме так (загнаним у рамки) я себе постійно почував у всіх тих шістьох гуртах. Мабуть я просто людина, якій завжди все не так. Тож я прийняв рішення піти ва-банк», – розповів він.

За словами автора, під час роботи над проектом Redek, ним було записано понад сорок композицій, які з рештою не задовільнили його естетичні смаки і назавжди були видалені. Наразі на офіційній сторінці проекту ВКонтакті викладено трохи менше десяти композицій-синглів, серед яких, окрім авторських творів, присутня кавер-версія пісні «Брем Стокер» під назвою «Зомбі», яка увійшла у перелік бонус-треків нового альбому панк-рокерів, а також кавер на пісню «Транквилизатор» Віктора Цоя, яка публікувалася на CD-збірці «Цой агент ЦРУ» у 2014 році.

[fap_track id=”6101″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *