Red Sofa – Ти знаєш
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Red Sofa – Ти знаєш (Сингл)

У свіжому синглі «Ти знаєш» від львівського гурту Red Sofa йдеться, у першу чергу, про почуття вдячності – про вдячність за життєвий досвід, про вдячність світу за те, що він дає нам, а також про віру у мрії, які обов’язково здійснюються.

«Пісня народилася майже випадково! У 2016 році, коли у нас вийшов сингл «Так як ти», ми їздили презентувати його у м. Івано-Франківськ. Ну і після всіх офіційних івентів ми зайшли до наших друзів, Андрія і Тані, з якими вже не бачились купу років. Ну і наша подруга попросила щось їм заграти…Ми сіли знову ж таки на той диван (правда цього разу в них стояла Green Sofa, а не Red) і просто зімпровізували що-небудь. І саме після цієї імпровізації і народилась пісня «Ти знаєш», що стала одною з найулюбленіших для цілого гурту! Сподіваємося, вам також ця композиція припаде до душі», – розповів читачам «Нотаток» Володимир Гайдай.

«У пісні співається: «Цей час і як його живете, що сформуємо ми для поетів? Я маю надію, щось мусить все змінити!? Я маю надію, хтось мусить все змінити». Рано чи пізно зміни прийдуть в наші життя… Хочемо ми того чи ні, але вони все одно прийдуть», – йдеться у прес-релізі до синглу.

Також учасники Red Sofa зазначили, що наразі вони мають на меті зняти офіційний кліп на презентовану новинку «Ти знаєш».

Red Sofa у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *