Red Sofa – Так, як ти
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Red Sofa – Так, як ти (Сингл)

Ще одна цікава дебютна робота надійшла до нас із міста Лева, в якому двійко молодих музикантів Олег Корнило та Володимир Олійник нещодавно заснували нову творчу музичну одиницю, охрестивши її Red Sofa. Як зізнаються хлопці, червоний диван, що дав назву гурту, все ж таки насправді існує та стоїть в одного з них вдома, тож достатньо часто буває, що саме на ньому команда планує, створює та корегує свою музику.

Поп-рок гурт Red Sofa початково задумувався у якості акустичного дуету, але так трапилось, що на своєму творчому шляху хлопці зустріли саунд-продюсера Романа Микульського. Саме він свого часу подарував колективу яскраве електричне звучання в найкращих традиціях модерної української музики. Оцінити дане звучання ви можете у першому студійному синглі колективу під назвою «Так, як ти».

«Перед вами чуттєва історія про достатньо непрості стосунки між парою закоханих. Пісня «Так, як ти» – це наші роздуми про почуття, про емоції, які з одного боку хотілося би приховати від усього світу, та вони незупинно рвуться назовні. «Так, як ти» – це особливий внутрішній стан, сповідь, молитва, в якій кожен, хто коли-небудь любив, зможе впізнати себе», – розповідають музиканти Red Sofa.

У найближчих планах юної команди значиться запис ще декількох синглів, а згодом і повноцінного альбому. Отже, наразі пропонуємо вам ознайомитись із прем’єрою від Red Sofa під назвою «Так як ти», та слідкувати за новинами від колективу у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *