Red Sofa – Так, як ти
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Red Sofa – Так, як ти (Кліп)

Дебютна студійна композиція львівського гурту Red Sofa під назвою «Так, як ти», про яку ми розповідали читачам «Нотаток» декілька місяців тому, стала основою для першого офіційного відеокліпу юної команди. Музиканти зазначають, що після прем’єри пісні у мережі, вони отримали чимало схвальних відгуків від поціновувачів нової української музики, а також редакторів вітчизняних радіостанцій, де твір «Так, як ти» міцно закріпився у плей-листах.

Саме через успіх згаданої композиції, було прийнято важливе рішення щодо зйомок до неї супровідного відеоряду, а керувати знімальним процесом випало режисеру Роксолані Романик з «Lana Pictures». У майбутньому кліпі «Так, як ти» учасники команди вирішили продемонструвати історію кохання головних героїв, що протікає на фоні мальовничих осінніх Карпат, а також використати чималу долю символізму. «Якщо характеризувати відео декількома словами, можна просто сказати – вийшло щиро… Самі зйомки відбувалися доволі легко і це, звісно ж, знайшло відображення на фінальному результаті. Тепер слово за глядачами», – кажуть учасники Red Sofa.

Музиканти висловлюють щиру подяку усім, хто долучився до створення свіжого ролика, зокрема парі виконавців головних ролей, які хоч і не є професійними акторами, зуміли справитися зі своїм завданням на відмінно. Результати роботи усієї знімальної команди мали змогу першими оцінити відвідувачі спеціального концерту-презентації, що нещодавно відбувся у львівському клубі The Gas Station.

Red Sofa – Так, як ти

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *