Red Sofa – Сонце
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Red Sofa – Сонце (Лірик-відео)

Львів’яни з гурту Red Sofa поділилися з меломанами своєю новою композицією «Сонце» та офіційним лірик-відео до неї.

«Пісня народилася так само як і більшість наших пісень – на червоному дивані (RED SOFA). Гітарист награвав на гітарі якусь мелодію а вокаліст пробував щось імпровізувати. Згодом акустичну гітару замінили електричною, додали бас-гітару, барабани і вийшла пісня «Сонце». Пісня про боротьбу між власними «світами»! Один з них поглинає «сонце» твого життя, а другий надихає та дає поштовх до нових позитивних емоцій… Контролюйте свої емоції та знаходьте власний баланс між цими світами», – розповіли «Нотаткам» музиканти.

До пісні «Сонце» колектив також вирішив зняти лірік-відео. У цьому задумі хлопцям допомогла команда lana pictures, а саме дружина продюсера Роксолана Микульська. Вона запропонувала ідею зняти ролик на одній із студій, де вона бачила ефектну чорну ванну. А що найкраще пасує до чорного? Звісно що біле! Тому ванну вирішили заповнити молоком, а вокалісту гурту Андрія Кузику довелося кілка годин просидіти у цій молочній ванні.

Наразі гурт працює над записом наступного синглу і над новою відеороботою. «Сподіваємся що все буде йти по плану і до кінця літа порадуємо слухачів», – анонсують учасники гурту.

Red Sofa – Сонце
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *