Red Sofa – Одна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Red Sofa – Одна (Сингл)

Львівський гурт Red Sofa поділився з меломанами своєю новою авторською піснею «Одна», яка стала першою роботою колективу у співпраці з новим вокалістом Андрієм Кузиком.

«Пісня про ту одну, з якою все важко і водночас легко. Думаю в кожного було таке, що ти ніби розумієш людину і розумієш чого вона хоче, але потім виявляється, що це все мало зовсім інше значення. Інколи складається враження, що вона хоче «весь світ перекрутити» і «вона може в голові бурю за мить зробити». Кроки її змушують зупинитися і прислухатись. Вона може своїм поцілунком в ночі розбудити… Вона одна така… І навіть ця пісня не може передати всю силу її характеру», – розповіли про новинку хлопці.

«Пісня народилася десь в 2013 році, звичайного осіннього ранку, на кухні, в повільному темпі під акустичну гітару. Вона пережила кілька гуртів, перейшла через велику кількість музикантів. Було багато варіантів структури пісні і самого аранжування, бо кожен музикант щось приносив нове в цю пісню, хтось щось забирав, міняв, а хтось додавав. Щодо її ідеї, то вона закликає людей бути простішими. Не робити з мухи слона. Щоб вони не перетворювали дощ на стіну, через яку ніхто не може пройти і достукатись», – пояснив головну ідею композиції «Одна» Володимир Гайдай з гурту Red Sofa.

Наразі музиканти вже почали працювати над своїм наступним синглом, де обіцяють ще глибше розкрити вокальну харизму свого нового фронтмена.

Red Sofa – Одна
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *