Red Sofa – Летиш
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Red Sofa – Летиш (Сингл)

Вже більше року минуло з моменту презентації дебютного синглу львівського гурту Red Sofa, до якого також було відзнято кліп (режисер: Роксолана Романик), аж ось музиканти готові представити на розсуд загалу його наступника. Нова пісня колективу носить назву «Летиш», та присвячується усім представникам студентства.

Композиція була написана Олегом Корнило в далекому 2008 році, коли він, будучи студентом, тільки починав писати речі, які тепер можна вже точно називати піснями. «Згадую тепер ці часи, вони були справді як у пісні – важкі і легкі, у всіх різні ролі, любов не забута, до якої хотілось і хочеться летіти, але не до кінця взята перемогою (бути разом). Виконуючи цю пісню, розумію, що велика праця пройдена, як життєва, так і творча, набуто багато досвіду, емоцій, вражень та спогадів», – коментує автор.

Львів’яни обіцяють на цьому не зупинятися і вже найближчим часом порадувати прихильників поп-рок стилістики чималою кількістю інших приємних сюрпризів, тому стежте за новинами від команди на сторінках у соціальних мережах.

Українська музика: Red Sofa – Летиш

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *