Red. Cat. Fish. – Прозрение
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Red. Cat. Fish. – Прозрение (EP)

Молодий дніпродзержинський гурт Red.Cat.Fish., музична історія якого розпочалася лише минулого року, нещодавно презентував слухачам свій новий EP-реліз під назвою «Прозрение». До свіжого EP увійшло три авторські композиції колективу, серед яких один трек українською мовою та два російською. Нагадаємо, що «Прозрение» – другий за ліком реліз формації, адже трохи раніше слухачі мали змогу ознайомитись із дебютним україномовним міні-альбом «Люди як Люди».

За словами учасників Red.Cat.Fish., робота над свіжим EP проходила на невеличкій студії звукозапису у їхньому рідному місті. «Ми намагались створити гарну музику протягом усього процесу запису – гітарист порвав не один комплект струн, вокаліст записав не один десяток дублів перш ніж вибрати найкращий, а бас-гітарист і барабанщик буквально «одружилися» з метрономом. І хоч без невеликих огріхів не обійшлось, але ми вважаємо, що ідею пісень ми змогли передати», – розповів «Нотаткам» гітарист гурту Ярослав Лихоліт.

Як зазначили музиканти, наразі у їхніх планах значиться робота над першим повноформатним альбомом та численні живі виступи містами України із новим матеріалом. Додамо, що вже починаючи з цього місяця хлопці запланували цілу серію сольних концертів у Харкові, Дніпропетровську, Вінниці та, звісно ж, Дніпродзержинську.

[fap_track id=”7128″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *