Red.Cat.Fish. – Dzerkala
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Red.Cat.Fish. – Dzerkala (Сингл)

До вашої уваги свіжий сингл дніпродзержинського гурту Red.Cat.Fish. під назвою Dzerkala, який став справжнім відображенням експериментів команди зі звуком та пошуком власного саунду. Автором тексту і музики виступив вокаліст гурту Сергій Алтухов. Студійна робота над композицією проходила на одній зі студій Дніпропетровська та виявилась для учасників гурту, за їхніми словами, надзвичайно захоплюючим та цікавим процесом. Варто зазначити, що новинка увійде до першого повноформатного альбому колективу, реліз якого музиканти запланували на осінь 2016 року.

«Робота над новим синглом нас дуже захопила, адже стиль, в якому витримано новий трек, є незвичним для нашого гурту. Проте результат нам дуже сподобався і ми з задоволенням записали нову композицію, включивши її до майбутнього альбому. Попереду на нас чекає важка, але водночас захоплююча робота в студії над першим альбомом, результати якої слухачі почують вже цієї осені», – розповіли «Нотаткам» учасники Red.Cat.Fish.

Додамо, що ви маєте можливість особисто підтримати колектив та привнести власну невелику долю у запис дебютної платівки Red.Cat.Fish. просто придбавши новий трек Dzerkala за допомогою сервісу Google Play. Долучайтесь до спільнот колективу у соціальних мережах та слідкуйте за новинами!

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *