Разом Ліпше – Не проспи
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Разом Ліпше – Не проспи (Сингл)

«Поки ти солодко спиш до обіду, ростуть нові дослідники і музиканти, печеться найсолодший у світі хліб, люди відкривають у собі таланти», – співають у своїй новій пісні «Не проспи» учасники молодого житомирського гурту «Разом ліпше». Тож, друзі, пора вже, напевно, послухатися поради музикантів і остаточно прокинутись. Звісно, для гарного настрою робити це краще під сучасну українську музику, яка часто-густо дарує меломанам такі цікаві молоді проекти, як наші сьогоднішні герої.

Отже, «Разом ліпше» – заснований лише минулого року гурт, що працює в напрямку акустичної україномовної музики із характерними для блюзу, реггі та кантрі елементами звучання. Назва проекту, за словами його учасників, характеризує його загальну концепцію – у музикантів вже було декілька незручних ситуацій, що в перспективі могли пророчити навіть розпад колективу чи заміну його учасників, але всі проблеми, з рештою, спільними зусиллями було вирішено і гурт й надалі планує творити музику в такому сталому складі, адже й дійсно – разом ліпше. Окрім того, у репертуарі команди також присутня однойменна пісня, звідки й була запозичена назва.

Всі пісні «Разом ліпше» сповнені життєвого оптимізму та покликані запевнити слухачів, що більшість нагальних проблем – мізерні, і не варті того, щоб сприймати їх занадто близько до серця. Адже гарний настрій завжди буде притягувати до себе лише світло.

Долучайтесь до офіційних спільнот гурту в соціальних мережах та слідкуйте за новинами та анонсами, ну а поки що до вашої уваги свіжа композиція під назвою «Не проспи».

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Круль says:

    Шось суховато. Треба більше драйву, друзі )

    1. Олексій says:

      Дякуємо за відгук) Працюємо над цим :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *