R.A.M.A. – Rama
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

R.A.M.A. – Rama (Альбом)

А от і обіцяний раніше лонг-плей від гурту R.A.M.A.! Майже одразу після релізу синглу «Ранок», про який ми нещодавно згадували, музиканти оприлюднили у мережі ще вісім нових треків, які разом сформували однойменний із назвою команди повноформатний студійний альбом. Запис матеріалу відбувався на студії звукозапису Kendabro, зведення та мастеринг – Дмитро Кенда.

За словами музикантів R.A.M.A., всі вони надзвичайно чекали момент релізу своєї першої за ліком платівки, а зараз чи не ще більше очікують на відгуки та коментарі від слухачів. Залишити їх, до речі, ви завжди можете на офіційних сторінках гурту ВКонтакті чи Фейсбуці. «Як і кожна справжня рок-група, R.A.M.A. завжди прагнула записати альбом, адже саме формат альбому дозволяє якнайкраще донести до слухача певну концепцію, задуману музикантами. Саме тому кожен з нас витратив чимало сил та енергії для того, щоб придумати цікавий пісенний матеріал і достойно його втілити у реліз. Ми прагнули поєднати традиційне рокове звучання з сучасною електронікою і ніжним жіночим вокалом, а тексти пісень у поєднанні з музикою, за нашим задумом мають народжувати в уяві казкові картини далеких світів, палкого кохання та всіх тих емоцій, які суттєво впливають на наше повсякденне життя», – розповіла у коментарі нашому сайту фронвумен R.A.M.A. Анна Фролова.

Після інтернет-прем’єри платівки Rama, музиканти аж ніяк не планують довго відпочивати, переводячи дух, і вже зараз працюють над новим музичним матеріалом та організацією концертної презентації альбому. Слідкуйте за анонсами у соціальних мережах!

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *