Рай Із Твоїх Снів – Сильніше Пітьми
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Рай Із Твоїх Снів – Сильніше Пітьми (EP)

Львівська power/folk metal формація «Рай Із Твоїх Снів» підготувала подарунок своїм прихильникам у вигляді дебютного студійного міні-альбому «Сильніше Пітьми», що вмістив у себе чотири авторські композиції гурту, інтро та інструментальний outro трек. Запис та зведення нового EP відбувався на місцевій студії звукозапису MuzProduction.

Загальною концепцією міні-альбому «Сильніше Пітьми», за словами музикантів, було поєднання в єдине ціле характерного для пауер-металу звучання інструментальної частини із низьким чоловічим голосом, що для цього напрямку, власне, не дуже притаманне, та просочити усе це атмосферою фольку за рахунок використання сопілкових пасажів і, місцями, волинки.

«Я намагався “оспівати” найсвітліші речі світу цього, як у цьому ЕР, так і, зрештою, в усій нашій творчості в цілому. За тематику намагаюсь брати речі, що не мають часового обмеження і не прив’язані до конкретного місця чи особи. Багато натхнення я почерпнув, наприклад, захоплюючись красою і безмірністю природи, багато – просто із образів сильних вольових людей, вчинки котрих змушували інших схиляти голови. Грубо кажучи, ідеєю EP «Сильніше Пітьми» було віддзеркалити моє бачення досконалості», – розповів «Нотаткам» лідер гурту «Рай Із Твоїх Снів» Віктор Добко.

Стосовно найближчих планів колективу, то варто відзначити, що музиканти прагнуть відіграти значну кількість живих виступів протягом літа 2016 року, та вже активно готуються до фестивального сезону. Окрім того, за словами учасників гурту «Рай Із Твоїх Снів», у їхніх помислах значиться також видання повноформатного студійного альбому, роботу над яким планується завершити до кінця поточного року.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *