Ragapop – Гордості
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Ragapop – Гордості (Відео)

Учасниці гурту Dakh Daughters Руслана Хазіпова та Ганна Нікітіна, спільно з музикантом Антоном Очеретяним оголосили про створення музичного проекту під назвою Ragapop. Нова формація випустила карантинне музичне відео «Гордості». Текст – уривок з трагедії Софокла «Цар Едіп» у перекладі Івана Франка; пісню записано на студії LipkyZvukoZapys.

«Карантинне, домашнє, однокадрове… Ми довго до цього йшли, хотіли все не так презентувати, але весь світ хотів по іншому прожити цей час, тому ділимось із вами нашою творчістю зараз та тут», – коментує Руслана Хазіпова.

«Пандемія застала нас за роботою над відео для головного треку майбутнього альбому. На жаль, цей процес було призупинено і ми поїхали за місто, щоб мати більше простору, писати новий матеріал і репетирувати. І саме в цей час, коли весь світ завмер, ми хочемо поділитися з вами карантинним домашнім відео на останню пісню нашого міні-альбому. Відео було знято одним кадром на Iphone з використанням тактичного ліхтарика», – розповідають про «Гордості» представники Ragapop на офіційній сторінці у Facebook.

Додамо, що вищезгаданий міні-альбом музиканти обіцяють оприлюднити до кінця цього року. Він носитиме назву «Сяся» і присвячуватиметься Івану Франку, повністю базуватиметься на його віршах, які були переосмислені і трансформовані учасниками Ragapop у пісні.

Ragapop – Гордості
Ragapop y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

 1. Олександр says:

  Більше такої музики, супер!

 2. Доріан says:

  Слухаю її 153 лютого 2022 року. З 24 лютого вона слухається геть інакше.

  1. Доріан says:

   Сорі, 158

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *