Радіорай - Моя географія
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Радіорай – Моя географія

Моя географія” – це назва дебютного альбому столичного рок-гурту “Радіорай“, раніше відомого під назвою “ВГ”. Досвідчені музиканти вирішили повернутися на велику сцену української музики після семирічного творчого відпочинку, вже маючи за спиною чотири видані повноформатні альбоми і безліч живих виступів. Цікаво, що однойменна заглавна композиція платівки була записана ще у 2006-му році, на відміну від інших, які писалися в 2011-му, проте презентація диску, не зважаючи на фактично готовий матеріал, декілька разів переносилася з різних причин.
На платівці “Моя географія” присутня ще одна стара композиція, яку було дещо перероблено і осучаснено. Пісні “Осінь” на момент видання виповнилось не багато не мало – цілих двадцять років. Розглядаючи пісні вищезазначенного альбому, варто зазначити, що багато з них мають подвійні назви: “Моя Географія” – “Україна”; “Динама” – “Я Йду”; “Кошмарний Блюз” – “Пісня про Мартина”; “Я Сам” – “Все, що Я Люблю”; “Моє Кохане Місто” – “Градизьк”; “Ain’t No Sunshine” – “Сонце Згасло Назавжди”.
Музиканти зазначали, що в своїй новій роботі прагнули стилістично виокремити кожну з представленних дванадцяти композицій, зробити їх унікальними й несхожими одна на одну. Саме для цього було прийнято рішення жодного разу не повторювати манеру виконання, зберігши лише фірмовий саунд і потужну виконавчу енергетику. Альбом “Моя географія” учасники гурту “Радіорай” по праву вважають своєрідним піком своїх творчих досягнень і згенерованих за весь час музичних ідей, які вдалося втілити у 40-ка хвилинах якісного саунду.
Якщо вам сподобався представленний музичний матеріал, обовязково підтримайте виконавців, придбавши ліцензійний компакт-диск за посиланням.
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/13478864″ params=”color=423e3c&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *