Radiolla - Пам'ятаєш
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Radiolla – Пам’ятаєш

Учасники молодого гурту Radiolla – далеко не останні люди у сучасній українській музиці, скоріше навпаки, адже раніше вони працювали і творили у таких іменитих проектах і колективах, як Бумбокс, Тартак, С.К.А.Й., Green Grey, Руслана та інших, а з деякими продовжують співпрацювати і зараз. П’ятеро талановитих музикантів, окремих творчих особистостей із неаб яким музичним досвідом, стилем та загальним баченням музики, вирішили об’єднати зусилля у рамках нового проекту із прогресивним європейським звучанням, що отримав назву Radiolla. Сьогодні до складу гурту входять: Ксенія Шевченко (вокал, тексти), Андрій Самойло (гітара), Міхайло Клименко (клавіші, саундпродюсинг), Ірина Слободенюк (бас), та Сергій Недашковський (ударні).
Нещодавно учасники гурту розповіли про поповнення їхньої відеографії, оголосивши завершення роботи над новим відеокліпом на пісню «Пам’ятаєш». Знімали музичну стрічку у квітні 2014 року у Лондоні, у культовому районі Shoreditch, поряд з іменитою галереєю Red Gallery, а також в атмосферному Брайтоні й богемному Primrose Hill. Керував і спрямовував знімальний процес режисер Serge Vane, який і запропонував обрати майже легендарні місця старого Лондону за знімальну локацію.
У кліпі розповідається історія взаємин двох закоханих, їхні почуття і емоції на фоні великого міста. Головними дійовими особами кліпу стали вокалістка Ксенія Шевченко та гітарист Андрій «Муха» Самойло (Бумбокс), які до того ж є подружжям у реальному житті. Це неабияк допомогло парі показати на плівці весь спектр відносин із характерними для них забарвленнями, мінливістю й щирістю.
Презентували нове відео музиканти в одному зі столичних ресторанів за підтримки своїх творчих друзів, близьких, знайомих та колег.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Radiolla, музика українською, украинская музыка, Радіолла, Radiolla – Пам’ятаєш, новий кліп Radiolla, Radiolla 2014


Онлайн просмотр сериала Дневники Вампира, интересная информация о сериале, актерах и многое другое. Добро пожаловать! Дневники вампира смотреть онлайн. Также тут вы найдете форум, где сможете обсудить свой любимый сериал с единомышленниками.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *