Радіоафрика - «Дівчина-сіль», «Колір правди» (Кліпи)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Радіоафрика – «Дівчина-сіль», «Колір правди» (Кліпи)

Подвійна прем’єра від молодого столичного рок-гурту «Радіоафрика» – одразу два нових відеокліпи під назвою «Дівчина-сіль» та «Колір правди», які музиканти представили у соцмережах 22 червня. Початково колектив планував організувати концерт-презентацію нових відео, але через різні незалежні від хлопців обставини дату цього дійства доводилося кілька разів переносити, тож учасники гурту вирішили більше не тягнути час і виклали свої відеороботи у всесвітню мережу.

Кліп на пісню «Дівчина-сіль», роботу над яким було завершено трохи раніше, знімали спеціалісти студії Dino Film. Режисером музичної міні-стрічки виступив Діоніс Акулов – режисер та креативний директор компанії «To Be Production». Окрім, власне, музикантів «Радіоафрики», у кліпі присутній ще один головний персонаж – вищезгадана дівчина-сіль, роль якої вперше для себе виконала Аліна Андреєва. «Незвичний образ дівчини-стерви став для мене дебютом у зйомках кліпів. За сюжетом вона прагне якомога швидше в буквальному сенсі оволодіти серцем парубка, але у фіналі все перевертається з ніг на голову і «Дівчина-сіль» стає прісною. Мені дуже сподобалося працювати з усією знімальною групою та музикантами, тож я бажаю їм не втрачати запалу й натхнення і рости до нових бажаних висот», – зазначила дівчина.

Варто додати, що «Дівчина-сіль» є першим офіційним відеокліпом молодої музичної формації.

Теґи: Українська музика, український рок, Радіоафрика

Другий за ліком ролик, кліп під назвою «Колір правди», було створено у співпраці з Anebo production, а режисером виступив Вова Шпак. «Головна ідея кліпу проста – донести глядачу твердження про те, що внутрішній голос не завжди підказує вірні рішення. Як би ти не ховав свої секрети, вони все одно тебе знайдуть. У кліпі йдеться про майстра фотографії, який заплутався і не знайшов вихід. Хлопці написали чудову пісню з чудовим саундом, що зробило візуалізацію ще сильнішою», – розповів він.

Теґи: Українська музика, український рок, Радіоафрика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *