Radio Plush – Хто?
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Radio Plush – Хто? (Сингл)

Cтолична команда Radio Plush записала та оприлюднила свою другу за ліком україномовну композицію «Хто?». Нагадаємо, що попередній сингл «Експеримент», про який ми свого часу розповідали читачам «Нотаток», було оприлюднено декілька місяців тому.

«Людина – звір розумний, кмітливий і винахідливий. Космічні польоти, просунута медицина, складні соціальні структури – прагнення до щастя або ж наслідок глибинних страхів. Її уява вимальовує образи власної божественності, однак у якомусь жорстокому і тиранічному сенсі. Як наслідок: численні екологічні катастрофи, вимирання цілих видів флори і фауни, глобальне пригнічення інших істот, зокрема собі подібних. Пісня «Хто?» про природу речей, еволюцію думки і дії та відчуття особистої і спільної відповідальності. Почни зміни з себе!» – коментують музиканти.

Минулого місяця учасники Radio Plush запитали своїх слухачів у соціальних мережах, який саме сингл вони хочуть почути до кінця поточного року – англомовний чи україномовний. Другий варіант, до слова, набрав 60 відсотків голосів, в наслідок чого всі меломани та поціновувачі українського гітарного саунду отримали можливість познайомитися зі свіжою роботою під назвою «Хто?». Цікаво, що цей реліз, окрім основного треку, включає у себе також хвилинне інтро.

Музиканти висловлюють особливу подяку Олександру Гребенюку за чудову графіку та Ярославу Целуйко за саунд новинки.

Radio Plush – Хто?
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *