Radio Plush – Експеримент
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Radio Plush – Експеримент (Сингл)

Столичні альтернативщики з гурту Radio Plush презентують «Експеримент» – першу україномовну композицію зі свого творчого доробку. За словами музикантів, цей трек про буддистський стан бардо, про народження і подальше перетворення в житті.

«Ми не хотіли гнатися за хайпом, коли всі різко перейшли на українську заради ротацій. Українська мова – це дуже інтимна штука, вона не пробачає помилок. Бути Франком чи Лесею може не кожен, а хто наважується перенести її в рок-виконання, може зіштовхнутись з тим, що вийде пошло і стане черговим а-ля роком. Це як клеймо «русский рок». Сьогодні існує таке клеймо «русский рок» з українськими словами і ми боялися зіштовхнутись з цим. Тому одного разу, коли на репетиції під час імпровізації полилась «йогуртна українська», а не «йогуртна англійська», ми зрозуміли – вона прийшла (пісня українською). Якщо наша публіка нас підтримає, то це будуть систематичні акції, бо в проекті вже є щонайменше 2 україномовні пісні. Але це зовсім не означає, що ми забули про англомовну програму – альбом з семи пісень готовий і чекає релізу, та відчуваємо що ще не час!» – розповіли читачам «Нотаток» учасники Radio Plush.

Запис композиції «Експеримент» практично повністю проходив на власній студії Radio Plush, окрім барабанів – з ними гурту допомагає студія Sound Plant, а також Ярик Целуйко та Юрко Тимчук.

Також варто додати, що на початку вересня команда відзначила свій третій ювілей спільної творчої діяльності, відтак сингл «Експеримент» можна вважати своєрідним подарунком іменинників своїм відданим і новонабутим поціновувачам.

Radio Plush – Експеримент

Radio Plush у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *