R.A.M.A. – Ранок
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

R.A.M.A. – Ранок (Сингл)

Презентуємо вам новий реліз реінкарнованого українського гурту R.A.M.A. – свіжий сингл під назвою «Ранок», який, за задумом авторів, має занурити слухачів у чарівну атмосферу ранкової природи, життєрадісної енергії та магії кохання. І хоча сама композиція була написана ще минулого року та була першою ластівкою у процесі накопичення матеріалу для повноформатної платівки, саме їй, з рештою, випало стати останнім передальбомним релізом команди.

«Ми поставили перед собою завдання створювати разом із роковими піснями і ліричні, атмосферні та світлі композиції. Такі, які б змоги якнайкраще зберегти і передати слухачам казковий настрій R.A.M.A. Ось тоді, влітку 2015 року, Максим, басист групи, і приніс нову мелодію і текст, які згодом стали основою пісні «Ранок». Безперечно, повітряності і казковості твору вже пізніше додало аранжування, до якого доклав руку кожен учасник нашого колективу», – розповіла «Нотаткам» вокаліста гурту Анна Фролова.

За словами фронтвумен R.A.M.A., їхня команда і надалі планує поєднувати у творчості класичний рок з атмосферними та навіть казковими настроями у піснях, у чому ви зможете ще раз пересвідчитись самим найближчим часом. І сказано це було аж ніяк не для красивого слівця, адже реліз дебютного студійного альбому R.A.M.A. заплановано вже на завтра! Не пропустіть!

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *