Quadrate - Prism
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Quadrate – Prism

Quadrate” – музичний арт-проект з харизматично-новаторським звучанням, яке вдалося досягти завдяки відмові від стилістичних рамок і будь-яких творчих обмежень, заснований Зоряною Починайко та Анною Головнею у Львові. Специфіка проекту вдало підкреслюється театральними елементами і різноманітними мистецькими презентаціями, якими сповнена його творча діяльність. За словами учасників гурту, “Quadrate” – спроба структурувати і краще пізнати оточуючий світ крізь призму чотирьох кутів, які символізують чотири основні енергії землі – вогонь, повітря, землю і воду. Число чотири також означає реалізацію будь-яких творчих починань – від глобальних задумів до невеликих особистих мрій.
Музиканти “Quadrate” поставили перед собою за мету створення унікального музичного матеріалу із власним стилем і неформатним звуком, використовуючи елементи арт-року, джазу, етніки і частинки театральних дійств. Всі творчі задуми “Quadrate” було зібрано і оприлюднено в дебютній платівці під назвою “Prism“, яка вільно розповсюджується в мережі інтернет.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/7315755″ params=”color=595450&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *