Qarpa - Made in China
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Qarpa – Made in China (Альбом)

Українська співачка, письменниця, ведуча та журналістка Ірена Карпа разом із музикантами власного проекту Qarpa завершила роботу над своїм новим студійним альбомом! Нова платівка виконавиці отримала назву Made in China та вмістила в себе чотирнадцять свіжих композицій на чолі із вже відомим тректом «Допобачення». Електронна версія платівки стала доступною для онлайн-прослуховування в Інтернеті, а також купівлі через iTunes, починаючи з 1 травня 2015 року.

Made in China від гурту Qarpa став третім повноформатним релізом, слідом за альбомом And I Made The Man 2011 року видання та дебютним CD IN ЖИР, що побачив світ у 2007 році. Нагадаємо, що до 2007 року гурт Ірени Карпи називався «Фактично Самі», а у своєму доробку має 5 студійних альбомів і збірку кращих треків проекту. Варто зазначити, що створений у 1992 році гурт «ФС» на початку свого існування деякий час носив іншу провокативну назву – «Fuck! Submarine».

Ірена Карпа розповідала, що вважає альбом Made in China більш жорсткішим за попередника, але водночас і більш танцювальним. У новій платівці присутні експерименти з електронним звучанням та вдумливі тексти пісень, які чергуються із фірмовими гумористичними композиціями та гострими слівцями. Як от, наприклад, вищезгадана титульна пісня «Допобачення», яку Ірена написала у Львові під впливом закінчення своїх чергових любовних відносин. «Допо-до побачення, розмір має значення», – співає у ній виконавиця, а протяжлива манера вимовляння слова «допобачення» підштовхує до думок про двозначність цієї фрази. «Ви не думайте, що я якомусь там Допі присвятила би пісню, але якщо комусь таке почується, прошу вважати це невипадковим збігом обставин», – жартує співачка.

Отже, слухайте новий альбом гурту Qarpa та підтримуйте українського музичного виробника, купуючи електронний ліцензійний контент. Посилання на iTunes вказано трохи нижче.

Українська музика: Qarpa – Made in China


iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *