Qarpa - До побачення
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Qarpa – До побачення (Кліп)

Ірена Карпа разом з музикантами власного гурту Qarpa презентувала широкому загалу свій новий, сповнений політичної сатири анімаційний кліп на пісню «До побачення» з нещодавно оприлюдненої платівки Made in China. Взявши за основу твердження про те, що хоча сміх і лікує, але водночас допомагає багато над чим замислитись, співачка, письменниця та журналістка Ірена Карпа створила відео про політичну імпотенцію в Україні, використавши для цього образи деяких представників сьогоднішньої політичної верхівки. Зокрема, серед них глядачі зможуть впізнати Яценюка, Авакова, Пашинського та багатьох інших персонажів, до яких одіозна співачка і направила свій музичний месседж про те, що розмір все ж таки має значення.

За словами Ірени, її вкрай дістало те, що просто зараз відбувається в нашій державі. Попередній, скинутий народом політичний режим бидломордих сьогодні змінився єхидними, часто вдягнутими у вишиванки пиками в екранах телевізорів, що продовжують так само брехати. Згадати хоча б тих, хто кришує контрабанду в зоні АТО, наживається на суспільній допомозі, сидить на нафтовій трубі та направо і наліво роздає державні премії.

Виконавиця зазначала, що образи політиків, використаних у кліпі «До побачення», з легкістю можна було би доповнити багатьма іншими, з дозволу сказати діячами, але загальну суть нового ролика це аж ніяк не змінило би.

Українська музика: Qarpa – До побачення

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *