Qarpa – Баби Круті Чуваки
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Qarpa – Баби Круті Чуваки (Сингл)

Girls Power до 8 Березня від Ірени Карпи і ко! Нова пісня гурту Qarpa отримала назву «Баби Круті Чуваки» і, за словами авторки, є проявом фемінізму здорової людини.

Цікаво, що ще до моменту оприлюднення треку, на етапі приватних прослуховувань, пісня «Баби Круті Чуваки» спровокувала активні дискусії в оточенні Ірени: дехто обурювався через слово «баби», а інші навпаки – вважали трек занадто феміністичним.

Узагальнюючи, ця новинка про рівноправ’я і повноцінність. Її присвячено всім жінкам, які по-справжньому «круті чуваки». У композиції висміюються популярні стереотипи, з якими стикається кожна дівчина практично щодня.

«Для мене в цьому тексті є як нагадування про важливі жіночі персоналії, які творили науку, літературу, кінематограф та інше, так і меми з життя. Наприклад той, де «ми покуримо, а дівчатка наріжуть». В оригіналі було «зроблять бутерброди», і почуте це було від колеги-дипломата (!) в посольстві України в Парижі. Пам’ятаю, що «дівчатка», які почули про цей розподіл «праці», дуже дивно на нього подивилися, а потім нагадали, що вони такі ж тут працівники, як і він».

Qarpa – Баби Круті Чуваки
Qarpa у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Андрі says:

    Шедевр!!

  2. Андрі says:

    Супероао

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *