Пиріг – Поетичний
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Пиріг – Поетичний (Альбом)

Автентика у чистому вигляді: до вашої уваги музичний реліз, записаний… у полі. Так-так, це ніяка не помилка, адже новий сольний альбом львівського музиканта Пирога (вокаліста львівського гурту «ГИЧ оркестр») під назвою «Поетичний» записувався саме у чистих полях Тернопільщини, а трохи згодом зводився, доходячи свого фінального вигляду, на відомій місцевій студії звукозапису «Шпиталь Рекордс» під керівництвом Лесика Omodada. Студійна робота над релізом була закінчена близько місяця тому, а саме сьогодні, 26 липня 2016 року, реліз розпочав свої мандри Інтернетом. Тільки уявіть – в альбомі немає жодних цифрових ефектів, лише натуральний ламповий звук інструментів та природа.

Щодо концепції «Поетичної» платівки Мар’яна Пирога, то за її основу взято твори відомого українського поета та громадського діяча Павла Григоровича Тичини, зокрема вірші ранішнього періоду його творчості 1909-1921 років. Саме ці поетичні строки лягли на мелодику Пирога та доповнилися акомпанементом звичайної акустичної гітари, разом із непідробними звуками живої природи історичної Галичини.

Мар’ян має на меті продовжити й у майбутньому подібні акустично-природничі експерименти, а просто зараз радить слухачам вмоститися зручніше у кріслах, вдягнути навушники та перенестися разом із ним до мальовничих українських полів. Тим більше, що новий альбом «Поетичний» доступний не тільки для вільного прослуховування у мережі, а й для вільного завантаження до ваших мобільних пристроїв чи комп’ютерів, тож опинитися у лоні природи ви матимете змогу фактично будь-де та будь-коли.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *