Пиріг – Містичний
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Пиріг – Містичний (Альбом)

Після альбому «Поетичного», настала черга диску «Містичного» – саме таку назву отримав другий польовий альбом Мар’яна Пирога, творця львівського «Гич Оркестру». Свіжа платівка вмістила у себе тринадцять акустичних треків, так чи інакше просякнутих атмосферою містицизму та доповнених сценаріями у стилі горрор. Так само як і попередню платівку Пирога, «Містичний» альбом було записано на хуторі «Тиші та Шуму», тому, як зазначає сам автор, перед слухачами постає гола акустика, без залучення сучасних благ прогресу, без жодних обробок у зведенні, тощо. Зведення та мастеринг, до слова, здійснив Лесик Omodada (Шпиталь Рекордс).

Суцільну магію нового релізу його автор порівнює із невиданим сезоном відомого американського серіалу «Майстри Жахів». «Нарешті «Містичний» альбом перейшов з потойбічного світу у віртуальний! Це маленькі співані horror-оповідки (поєднані у форму музичної фантасмагорії), як алегорія на схожу течію кінематографу тридцятих-сорокових років. Бажаю всім приємного (моторошного) перегляду, ну тобто прослуховування», – пише у Фейсбук Пиріг.

Всього лише за декілька днів блукання соціальними мережами, «Містичний» альбом устиг отримати чимало схвальних відгуків від поціновувачів музичного андеграунду. Зокрема слухачі звертали увагу на захоплюючу мінорну атмосферу, відсутність жодної електроніки, не подібність до більшості інших сучасних релізів, та інші аспекти релізу. Не забувайте ділитися і власними враженнями від почутого!

Зауважимо, що виконавець також планує видати і третій лонг-плей акустично-польового циклу, який носитиме назву «Солов’їний» та стане заключним елементом даної музичної трилогії.

Українська музика: Пиріг – Містичний

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Тарас Сазикін says:

    варте уваги. музично, добре.
    ще сподобались вірші, це рідкість коли співпадає оде до одного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *