Пирятин – Тантра
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Пирятин – Тантра (Альбом)

29 травня «Пирятин» запрезентував альбом під назвою «Тантра». Це другий альбом колективу, лонгплей до якого увійшли дванадцять треків. Студійна робота тривала з осені 2019 року і до останнього моменту. В цій роботі гурт продовжує формувати і розвивати власний стиль, який визначає для себе як power country. Альбом, безумовно, є цілісним і тематичним твором. «Тантра» – це про любов і смерть, про втрати і надії, про подолання життєвих криз, врешті ж про незламний оптимізм.

«Саме як музичний проєкт ми спираємося на західні, можна сказати атлантичні традиції. І мелодійно, і ритмічно в «Тантрі», як і в попередньому альбомі «Атентат», можна відчути найрізноманітніші в цьому плані впливи. Альбом всотав у себе багато чого з ірландської, шотландської, американської фолкових традицій та з американської рок сцени в широкому розумінні, глибоко переосмислив усе це на українському ґрунті, однак без жодного натяку на східноєвропейські мелодизми, які, чесно сказати, ми не вітаємо. А як творча одиниця в цілому «Пирятин» має також й певну культурологічну місію. Ми пропагуємо щирість як таку, і це добре видно по наших текстах, які часто не обходяться без цілком виправданого кріпкого слова. Люди ходять на наші концерти тому, гадаю, що ми дійсно співаємо і граємо саме про них, а не лише для них», – каже Іван Семесюк.

Над альбомом музиканти працювали оновленим складом, власними силами без залучення сторонніх спеціалістів. Записано його було на домашній студії Артема Малюги, а частково у творчій майстерні Івана Семесюка. Запис, зведення і мастеринг здійснено саундпродюсером Артемом Малюгою.

Пирятин – Тантра
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *