Пирятин – Привид
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Пирятин – Привид (Сингл)

Гурт «Пирятин» оприлюднив достатньо не типову для себе пісню «Привид». За словами музикантів, дана робота є ліричною, драматичною, але все ж таки внутрішньо оптимістичною. Над композицією працювали Іван Семесюк (текст, голос, горловий спів) та Артем Малюга (музика, інструменти, звукозапис).

«Друзі! Напевно ви зовсім не такого очікуєте від нашої зазвичай веселої банди з назвою «Пирятин», але іноді лірика таки долає хуліганку. Так сталося й цього разу. До вашої уваги «Привид» – пісня про любов, про втрати та очікування, про кохання і сердечний біль. Це плач, але він й про внутрішнє світло та надію», – коментує Іван Семесюк.

«Ну ось і він. Той самий випадок, коли емоцій вкладено настільки багато, що страшно викладати. Цей трек ми зробили дуже швидко… Випадковий джем на репетиції, у Івана виявився готовий текст, підгонка одне під одне і запис, всього 3 сесії. Якщо не помиляюся, роботу над треком було повністю завершено у березні. З того часу не знали що з ним робити, бо і не в стилі і потужний до мурашок», – додає Артем Малюга.

Зауважимо, що зовсім скоро пісня з’явиться на усіх основних музичних стрімінгах.

Пирятин – Привид
Пирятин у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *