Пирятин – Нема грошей
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Пирятин – Нема грошей (Кліп)

До вашої уваги перше офіційне відео гурту «Пирятин» до пісні «Нема грошей» з дебютного альбому «Атентат», що вийшов навесні 2018 року. 3D-анімацію створено у співпраці з концептуальним художником Антоном Гауком. Ця робота є свого роду рефлексією на «кучмізм», як на широку естетичну категорію, а також на добу первинного накопичення капіталу. Сам Антон Гаук визначає такий підхід як квазіреалізм.

«Л.Д. Кучма – це втілення дивної та складної епохи. З усіма її вадами, перевагами, провалами і досягненнями. Водночас він чи не єдиний міфологізований ще за життя персонаж нашої новітньої історії. Готовий до повноцінного вжитку мем і ходячий міф. Фігура водночас зловісна, трагічна, в якомусь смислі анекдотична, навіть коміксна, але масштабна», – коментує Іван Семесюк, засновник гурту «Пирятин».

«Підвалини сучасного «українського хтонічного» були закладені в буквальному і фігуральному сенсі за часів президентства Данилича. Основна атрибуція культури «дикого ринку» з невід’ємними візуальними кодами відображає дуальність ентропії малого бізнесу і агресивну пандемію олігархічної розбудови. Таким чином хімічне весілля тотального нігредо як на побутовому, так і на сакральному рівнях, цілком втілює давній «що зверху, те і знизу». Пострадянські декорації так само стали ідеальною чашею Петрі для броунівського руху цих альфи і омеги свідомотворчих субстратів української неоміфології. Принцип «нема грошей – пиздуйте нахуй» втілює в собі обидві дихотомії як універсальний рушійний принцип ціннісних орієнтирів і поведінкових імперативів», – додає Антон Гаук.

Також додамо, що 7 грудня 2018 року, в київському клубі MonteRay пройде сольний концерт «Пирятина» з прем’єрою нових пісень.

Пирятин – Нема грошей

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *