PVNCH – Переживем
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

PVNCH – Переживем (Сингл)

Сила духу, воля та стійкість: реп-гурт PVNCH та команда бітмейкерів Artist Rescue випустили надихаючий трек «Переживем» про видатний характер українського народу.

Дві революції, криза, війна, голод, репресії, «руська весна»… Мабуть, було би досить! Хоча і це ще не все. Коли під похмурий біт Big Brook’а і TeKa хлопці перераховують всі ті проблеми та негаразди, що обрушилися на Україну в ХХ та ХХI сторіччях, ти раптом розумієш непосильну вагу цього вантажу та напруги: всю ту тяжкість, біль, випробування, що не вбили нас, та зробили тільки сильнішими!

І це той рідкий випадок, коли тексту пісні не потрібні зайві епітети. Достатньо «пакувати нейм-дропінгом» без надлишку емоцій: трагедії, масштабні злочини влади перед народом, обвал економіки, епідемії, зубожіння. Але дивує інше! Як весь цей безкінечний потік негативу урівноважує одне єдине слово – переживем. Його, як мантру повторюють наші батьки, пращури, брати та сестри, близькі люди. Що би не сталось, ми були народжені з впевненістю в тому, що ми «переживем», ми впораємося – абсолютно з усіма складнощами! І це дійсно так.

На сьогодні «Переживем» – самий потужний та переконливий вислів гурту PVNCH, який нещодавно досить гучно заявив про себе з виходом другого альбому «Білий» (2019).

Самі хлопці так коментують нову роботу: «Українці – це особлива і дуже сильна нація, яка пережила фантастичну кількість різних випробувань протягом всієї історії. Нас досить важко налякати вірусами, кризою, обвалом фондового ринку чи доларом по тридцять».

«Там, де решта здається, ми просто ідемо міняти заначку і садимо більше картоплі», – іронізують учасники гурту. PVNCH зауважують, що новим треком хотіли б підтримати слухачів та нагадати усім українцям: щоб не сталося далі, ми точно переживем і це!

Наразі невідомо, чи увійде новий трек до майбутнього альбому гурту. Ходять чутки, що сингл має бути екранізовано. Поки лише можна зауважити, що команда бітмейкерів, які працювали над треком, входить до формації Artist Rescue. А це ті самі хлопці, що організували наразі вже легендарний підпільний Collab Club: закриту тусовку, де розпочинали свою кар’єру Alyona Alyona, Alina Pash; презентували вперше нові роботи СТАСIК, FREEL, VBROS, Delta Arthur та багато інших.

PVNCH – Переживем
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *