PVNCH – Динаміт
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

PVNCH – Динаміт (Кліп)

«Ми на зло усім зірвем!»… Хіп-хоп трійця Саня MONSTR, Юра ZДОРОВИЙ і Сергій HORT анонсують вихід нового альбому «БІЛИЙ» та разом з тим дропають перший альбомний сингл «Динаміт». У відео на його підтримку – колективний back to the roots у пошуках справжніх себе.

«Нам хотілося показати як все насправді: без зайвих реперських ви*бонів та понтів. Ми – не чорні. В нас тут інший двіж», – зауважують хлопці з півночі.

Нове відео знімали у рідному мiстечку Варва, що на Чернігівщині.

«Ця робота включає в себе увесь колорит Варви – нашого рідного дому, де три білі горили колись починали свій шлях у білий реп».

Зав’язка історії не гірше за «Страх і відраза у Лас-Вегасі». «В нас було 10 літрів горілки, ящик коли і жменя шмалі. Ми приїхали додому, зібрали всіх своїх місцевих Ogі, три днів висіли та знімали це все», – згадують PVNCH.

За словами хлопців, на третій день вже все містечко було в курсі зйомок: діти бігали поряд та знімали на телефони; старші – підходили та цікавились. Навіть поліція жодного разу не втручалась. Все було максимально природньо та не напряжно.

Щодо самого треку, то він має свій певний та чіткий меседж: «не має різниці, хто ти і звідки. Якщо ти чогось хочеш та прикладаєш для цього зусилля – ти обов’язково зірвеш!».

PVNCH – Динаміт
PVNCH y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *