PVNCH – Білий
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

PVNCH – Білий (Кліп)

«Знову ці лисі на одному біті. Чистий хіп-хоп без зайвих понтів», – україномовний гурт PVNCH з міста Варва, що на півночі України, повертається з новим кліпом, новим звуком та першим за п’ять років альбомом.

За словами учасників формації, «Білий реп» – це маніфест вуличної двіжухи. Мить, коли український реп формує власну айдентику, адже хіп-хоп із-за кордону екстремально не про нас. Гасло молоді, яка тут і зараз формує нову культуру, не очікуючи й простого «дякую» у відповідь.

Це пісня про український реп і людей, завдяки яким він живе. «Білий реп – це те, що відрізняє українську тусовку серед усіх інших. Цією роботою ми хотіли показати, що в Україні є своя двіжуха і вона дуже різношерста. Ми зібрали представників різних сфер діяльності і світоглядів, яких поєднує місце, де вони живуть, а ще любов до своєї справи», – коментують учасники гурту, Саня Monstr, Юра Zдоровий та Сергій Hort.

PVNCH – Білий

У зйомках взяли участь чимало важливих для жанру персонажів: 4atty aka Tilla (Grebz), Malavita Gang, Гоня (Глава 94), Teejay, Mozzi Wzmozi, Nemo322 та інші. Це спосіб подякувати їм за підтримку і внесок в культуру.

Отже, як зазначили хлопці, білий реп – це:

  • стояти зранку у черзі на секондах;
  • коли тебе під час зйомок власного кліпу обшукує поліція (кадри на відео – не постанова);
  • люди, які віддані своїй справі;
  • локальні тусовки;
  • унікальний сленг;
  • правда, як вона є, в оголеному вигляді.

Додамо, що прем’єра однойменного альбому «Білий» відбудеться рівно за тиждень, тож слідкуйте за новинами від PVNCH.

PVNCH – Білий
PVNCH y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *