PVNCH – Білий (Альбом)
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

PVNCH – Білий (Альбом)

Команда «ПІВНІЧ» (PVNCH) випустила свій другий студійний альбом під назвою «БІЛИЙ». Без перебільшень, це один з найочікуваніших релізів в українському репі за останніх 5 років.

У хлопців свій яскравий стиль і чітке бачення того, як має розвиватися реп в Україні. Їхні біти змушують голову качатися, а тексти точно і жорстко доносять меседж закладений в треках. Прямолінійність і доступність хлопців зближує їх із слухачем, роблячи їх реп свого роду народним.

«Наша ціль — довести, що реп може лишатись самобутнім і справжнім та отримати широку підтримку публіки, — говорять учасники гурту, Саня Monstr, Юра Zдоровий, Сергій Hort. — Ми з маленького провінційного містечка, тому знаємо, що близьке і що болить простим людям. Знаємо, що слухають в машинах пацани, що робиться на вулицях та, що турбує тих, хто покидає рідні місця заради кращої долі. Все це, ми називаємо БІЛИЙ реп, що є ретрансляцією всього, що оточує нас і таких як ми – простих людей. Чорні заробляють репом – білі заробляють на реп», – коментують учасники гурту «ПІВНІЧ» (PVNCH).

Своєю роботою хлопці ламають стереотипи понять «старої» та «нової» школи, доводячи, що в репі є лише одне поняття: «качає» або «не качає».

Робота над альбомом тривала протягом 5-ти років. Це хронологія подій, де кожен трек відповідає за якийсь період часу. Якщо розшифрувати її, то можна зрозуміти, що відбувалося за ці роки та чому альбом створювався так довго.

Кліп на головний трек альбому, набрав понад 200 тис. переглядів менше ніж за 4 дні,наробивши багато шуму серед слухічів та ком’юніті. Хлопців підтримали: Alyona Alyona, Teejay, Alina Pash, Pabl.A, Ваня Кліменко та інші. Альбом вже можна послухати на всіх стрімінгових платформах.

PVNCH – Білий
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *