PVNCH - Алілуя 1
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

PVNCH – Алілуя 1 (Сингл)

«Дай, Боже, всім грошей і здоров’я. Алілуя!» – PVNCH .

Провокаційно, відверто, потужно та водночас душевно, атмосферно і зріло. Саме так можна охарактеризувати новий трек PVNCH – Алілуя 1.

«Життя може дуже швидко закінчитися. Події в нашій країні – страшний тому приклад. Шкода, що люди починають це розуміти, частіше всього, занадто пізно. Тому потрібно робити правильні висновки. Цінувати та берегти все те, що ми маємо», – говорять хлопці з «Півночі».

Наш народ неймовірний. Зі своїми позитивними і негативними сторонами. Ми можемо бути найбіднішою країною Європи, а потім за три дні назбирати на чотири Байрактари. Можемо сваритися постійно між собою, але при цьому нікому не дамо образити свою країну.

PVNCH - Алілуя 1

«Я молюсь за Вас усіх, бо я молюсь за Україну».

Слова з треку «Алілуя 1» – це те, що у наших думках. Те, про що хочеться і потрібно говорити. Це молитва, яка у кожного своя, але одночасно й однакова для всіх. Не важливо, звертаєшся ти до Бога чи до якихось вищих сил. Важливіше наскільки ти сам віриш у те, що просиш і дякуєш за те, що маєш.

Нас виховували вільними і справедливими. Ми ніколи не підведемо свою рідню та країну. Не забудемо жодного героя, що віддав життя за світле майбутнє!

«За мирне небо і за тих, хто вже на жаль на нім. Молюсь за те, щоб кожен мав те місце, яке кличе дім!»

PVNCH органічно почувають себе на будь якому біті. «Алілуя» – яскравий тому приклад. Фірмовий північний стиль автентично вписується в усі піджанри репу, що доводить ще раз універсальність і професійність хлопців.

Трек матиме другу версію на спільному з Artist Rescue ЕР SKOP, що вийде в цьому році. А також готується до виходу кліп.

Вся основна робота пророблена в межах об’єднання OTG.

PVNCH – Алілуя 1

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *