Pustosh – Щось не так
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Pustosh – Щось не так (Кліп)

Молодий концептуальний гурт Pustosh завершив роботу над першим роликом своєї відеографії – кліпом до пісні «Щось не так». Зауважимо, що поціновувачі андеграундної столичної музики можуть згадати фронтвумен гурту Pustosh Марію Рубель за участю у інших проектах, зокрема MASHLAW та «Вокіндогу».

«Чи не здається вам, що у якийсь момент в історії людство почало розвиватися не в той бік? Що мистецтво мало б займати провідне місце у житті суспільства, а заробляння грошей та інші матеріальні цінності – другорядне, так би мовити «хоббі»? Як вважаєте, чи робить людину по справжньому щасливою проголошені сьогодні цінності і шлях до їх здобування (сім’я, квартира, машина, відпочинок 4 тижні на рік) ? Що природою/богом/всесвітом (хто у що вірить) було все задумано зовсім по іншому, але щось пішло не так? Чи не здається вам процес повноцінного людського життя з власною історію, переживаннями та соціальними зв`язками безглуздим через його переривання пулею в легенях заради інтересів пузатих мужичків та жіночок у шкіряних кріслах, які називають таку смерть «захистом батьківщини», а загиблих іменують «героями»? Чи варта повага сусідів і визнання особи хороброю посмертно невідомими абстрактними, але живими людьми, ціною людського життя і дитинства із обома батьками поруч ? Чи справедливо те, що усі мирні створіння на цій планеті, повинні потерпати від людської раси, тільки тому, що не навчилися створювати зброю ? Не здається вам це все абсурдним і нелогічним? А може щось не так? З нами щось не так?» – розповідають про концепцію роботи музиканти.

Саме такі питання підіймає музична композиція «Щось не так» гурту Pustosh, а музичне відео до нього являє собою ніби екранізацією всього зазначеного через призму життя особи, яке починалося із яскравої свободи, у підсумку зламаної сучасними реаліями та суспільними установами.

Pustosh – Щось не так
Pustosh y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *