Pulatova – Роздвоєння хижої особистості
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Pulatova – Роздвоєння хижої особистості (Подвійний сингл)

Ольга Пулатова, вокалістка вже не існуючого гурту Flёur, у рамках свого нового проекту Pulatova презентувала свіжий реліз «Роздвоєння хижої особистості». За своєю суттю він являється двотрековим синглом, який вмістив у себе пісні «Формалін» та «М’якою ходою» – старі композиції Flёur, переспівані українською мовою.

«До вашої уваги двi з найбiльш вiдомих за часiв Flёur пiсень Олі, в перекладi рiдною мовою. Дякуємо за допомогу з перекладом Хаєцькому Андрiю, Анастасії Чорній та Антону Безсонову», – йдеться в анотації до новинки.

«І-і-і ось я чим займаюся поки Джордж Мартін підпалює собори для реклами драконів. Не минуло і півроку, як я знайшла останнє підходяще слово і закінчила переклад. «Формалін» і «На м’яких лапах», – пише у Facebook Ольга Пулатова.

Втім, судячи з попередніх дописів співачки, не все йшло надто гладко :) : «З дружньою допомогою перекладаю кілька старих пісень українською мовою. Роблю це весь день. Трохи поламалася. Вона пірнає у формалiнi і вистрибує як дельфiни. Її розiрвали собаки, бо руки росли зi сраки. Нiхто не помiтив пiдмiни, бо замiсть очей вагiни. Вибачте».

Новий реліз наразі доступний для придбання на більшості медіа-майданчиках, або ж для прослуховування за допомогою YouTube.

Pulatova – Роздвоєння хижої особистості
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Анастасія says:

    Дуже гарно. Ця мелодія, українська музика та слова досить захоплюючі🥰

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *