Public Drama – Веди мене за собою
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Public Drama – Веди мене за собою (Сингл)

Одеський колектив Public Drama презентував україномовний варіант своєї пісні Lead Me, яка в оновленій версії отримала назву «Веди мене за собою». В її основі лежать рядки одеського поета Дмитра Журавля, а головна ідея твору стосується всеохоплюючої жагучої пристрасті.

«Історія пісні «Веди мене за собою» почалася зі своєрідної авантюри, яку ми як музиканти самі собі влаштували. Минулого року наш гурт оголосив конкурс для поетів, за результатами якого ми відібрали три вірші, на котрі написали пісні. Поезія «Веди мене за собою» Дмитра Журавля стала одним із наших фаворитів. Саме з цієї пісні для нас розпочався новий творчий етап – цю композицію ми записали вже в оновленому складі, а також вона нас надихнула на створення літературного перекладу тексту англійською мовою (Lead Me)», – розповіла читачам «Нотаток» клавішниця гурту Public Drama Анастасія Бойченко.

«Мелодію пісні я награвала ще десь за півроку до знайомства із віршем Дмитра. Ми все ніяк не могли знайти підходящої поезії. Іноді так буває, і процес пошуку слів до пісні – це щоразу виклик», – додала вокалістка Марія Тимощук.

Додамо, що до англомовної версії композиції музиканти також відзняли офіційне відео, яке ви маєте можливість переглянути за наступним лінком.

Українська музика: Public Drama – Веди мене за собою

Завантажити
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *