Public Drama – Поезія
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Public Drama – Поезія (EP)

Експериментальне тріо одеських музикантів під назвою Public Drama поділилося з українськими меломанами результатами своєї творчої роботи за останні два роки, оприлюднивши у мережі новий міні-альбом «Поезія». Таку назву EP-реліз отримав не випадково, адже він вмістив у себе композиції на вірші Богдана-Ігора Антонича, Юрія Іздрика, Івана Драча, тощо, а його запис відбувався у найнеочікуваніших місцях.

«Нині сучасні технології дозволяють молодим музикантам робити записи де завгодно. Для цього не обов’язково потрібна студія та суперпрофесійне обладнання. Спочатку ми записували «Поезію» вдома, а потім вирішили вийти за межі квартири і зробили записи на даху будинку. Свою версію лемківської пісні «Ой, верше, мій верше» ми взагалі записали вночі на Приморському бульварі», – розповіли «Нотаткам» учасники Public Drama. Загалом до міні-альбому увійшло сім поетично-музичних композицій загальною тривалістю близько двадцяти хвилин.

Серед наступних планів тріо Public Drama значиться візуалізація своїх творів, ба більше, створення цілого кіноальманаху. Наразі команда вже почала роботу над першим відеорядом, тож очікуйте на подальші новини найближчим часом.

Додамо, що авангардна творчість колективу розпочалася у 2013 році і за цей час Public Drama запрошували на великі музичні фестивалі, серед яких «Alfa Jazz Fest», «Sova Picnic Fest», «Sunday weekend» та інші. Формація вже має у своєму активі численні виступи у клубах рідного міста, являється учасником одеського проекту НЛО («Новые лица Одессы»), та є резидентом «Театру вух» – першого в Україні аудіотеатру.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *