Public Drama – 4:5
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Public Drama – 4:5 (Кліп)

Одеська музична формація Public Drama презентує дебютний кліп своєї відеографії під назвою «4:5», в основу якого покладено вірші Олени Теліги, української поетеси Розстріляного відродження. Цікаво, що у кадрі музичної міні-стрічки можна побачити абсолютно справжні листи відомої поетеси. Режисером роботи виступив Максим Пшеничний, з яким учасники команди познайомились на одному з власних концертів, одразу ж домовившись про майбутню співпрацю.

«Відеокліп «4:5» – це історія про творчу людину в пошуках музи. Головну героїню мучить безсоння – дівчина бачить певні образи, які вона ледве встигає зафіксувати. У круговерті між неспанням і дрімотою проходить її ніч, що здається нескінченною. Творчі пошуки та безсоння…Це пісня про нас, про всіх тих, кого муза провідує вночі», – коментують свою новинку учасники Public Drama.

Додамо, що кліп «4:5» знімався на трьох локаціях, дві з яких – квартири друзів музикантів, а третя – одеський експериментальний Театр на Чайній (сцена сновидіння героїні). Окрім того, у відео можна помітити барабанщика Public Drama Миколу Поплавського, який, щоправда, у цій пісні не грає, поступившись авансценою дівчатам Марії Тимощук (вокал) та Анастасії Бойченко (фортепіано).

Для тих хто, не знає, зазначимо, що це далеко не перший музичний експеримент гурту із поезією, адже дебютний міні-альбом Public Drama було побудовано саме на віршах українських митців, серед яких Богдан-Ігор Антонич, Іван Драч, Юрій Іздрик та Майк Йогансен.

Українська музика: Public Drama – 4:5

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *