Лаура Марті ft Katya Chilly – Пташина молитва
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Лаура Марті feat. Katya Chilly – Пташина молитва (Відео)

Сьогодні, 20 лютого 2018 року, відбулася презентація спільної пісні україно-вірменської джазової співачки Лаура Марті та відомої виконавиці Каті Чілі під назвою «Пташина молитва». Композиція, яка створювалася у часи Євромайдана, була представлена слухачам у роковини масових розстрілів Небесної Сотні.

За словами Лаури, ідея пісні «Пташина молитва» народилася незадовго до початку революційних подій, але справжнього сенсу та завершеної ідеї робота набула саме із початком протестних вихорів. «Біль і втрата, загублені та зламані душі, сльози матерів… Я згадую, що засинала тоді кожен вечір з молитвою. З молитвою про мир в країні. І в якийсь момент відчула, як моляться разом зі мною птахи, моляться за Україну, за мир. Може не всі людські молитви чутно Богу, але ж птахи так близько до неба, до Нього…» – розповідає виконавиця.

До створення етно-джазового варіанту треку, авторка запросила Катю Чілі, яка є добре відомою шанувальникам української музики, а нещодавно вчергове вразила їх своїм талантом завдяки участі у популярному вокальному шоу «Голос країни». «Я завжди, захоплювалась надзвичайним неземним співом Katya Chilly. В її тембрі я відчуваю енергію з самих глибин, ніби вона знає якусь правду. ЇЇ голос – цілюща сила, мудрість та справжність. Коли я почала думати, хто би міг в моїй пісні стати саме тією пташиною, що молиться в небі, саме тим голосом народу, що плаче та вимолює своє життя… то зрозуміла, що ніхто краще Каті цього не зробить», – підсумовує Лаура Марті.

Композиція була записана у студії наживо за декілька дублів, за участі музикантів зі Львова та Києва.

Лаура Марті feat. Katya Chilly – Пташина молитва

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *