Пташник – Поки ніхто не бачить
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Пташник – Поки ніхто не бачить (Сингл)

«Поки ніхто не бачить» – перший сингл з майбутнього альбому «Буденна пересічна драма» львівського виконавця Макса Пташника. Ця композиція – перший акт історії, яка розповідає про період після розставання. Боротьба з залишками почуттів та пошук себе – невід’ємні складові перших днів або тижнів після відносин. Продовження даної історії можна буде почути вже безпосередньо в майбутньому альбомі.

Над синглом працювали Макс Пташник та Лесик Омодада в домашній студії Максима (аранжування, композиція) та на «Шпиталь рекордс» (зведення, мастеринг, запис).

«Я написав пісню «Поки ніхто не бачить» десь півроку тому, саме коли переживав такі події у своєму житті. Тоді мене підтримував мій приятель, що вчився на медичному – ми спілкувалися, дивились фільми та просто класно проводили час, потім він лягав спати, бо зранку на пари, а я сідав писати музику. От і написалась. Основна ідея – стан одразу після розриву. Коли тусуєшся з друзями, вони тебе питають – «чувак, як ти?», а ти такий – «та все нормально народ, все шик». А от поки ніхто не бачить, тобі погано. Я сам проходив цей шлях, про який розповідає пісня та альбом у цілому. Адже цей сингл – лише перший акт. Це моя перша спроба робити концептуальні альбоми, які б розповідали історію», – поділився з читачами «Нотаток» Пташник.

Молодий виконавець чудово усвідомлює ризик того, що його альбом може пройти повз слухача через усю святкову мішуру типу Jingle Bells, але він, все ж таки, налаштований видати його до завершення 2017 року, адже реліз платівки і так затягнувся. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Пташник – Поки ніхто не бачить

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *