Макс Пташник – Хочу бути краще
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Макс Пташник – Хочу бути краще (Сингл)

Сьогодні, 29 листопада, львівський музикант-мультиінструменталіст, сонграйтер та саунд-продюсер Макс Пташник оприлюднив нову композицію #хочубутикраще, анонсувавши разом із тим перші міста дебютного туру Україною.

«Хочу бути краще» — це продовження відвертого, але конструктивного діалогу, в першу чергу, із самим собою, який я розпочав у попередній пісні «Прокидайся» (детальніше про цю композицію за наступним лінком, – прим.). В моєму житті наступив момент, коли я зрозумів що рухаюсь в бік, протилежний, від своїх бажань та потреб. Я усвідомив наскільки багато ми брешемо самі собі та наскільки викривлене наше сприйняття самих себе. Відчув, що настав час для складних, але потрібних рішень. Цей трек – роздуми про мої оновлені цілі, прагнення та виклики; спроба оновити мої стосунки із оточуючим світом та людьми», – коментує Макс Пташник.

Додамо, що майбутній тур триватиме декілька місцяв і завершиться концертом-презентацією нового альбому в Києві 14го квітня. Перші дати туру: 1.12 Луцьк; 15.12 Кам’янець-Подільський; 16.12 Чернівці; 22.12 Львів; 27.12 Тернопіль. За словами Макса, спеціально для концертного туру він вже підготував особливі мінімалістичні варіації пісень зі своїх двох міні-альбомів, а також, звісно, нові композиції, серед яких знайшлося місце і сьогоднішній новинці «Хочу бути краще».

Макс Пташник – Хочу бути краще

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *