Пташник – Обіцянка кінця самотності
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Пташник – Обіцянка кінця самотності (EP)

Перед вами дебютний міні-альбом львівського електронного проекту «Пташник» під назвою «Обіцянка кінця самотності», який має на меті довести меломанам твердження про те, що якісну українську музику можна створювати вдома, використовуючи для цього мінімум обладнання. Запис чотирьох представлених у ЕР-релізі композицій засновник та єдиний учасник формації Максим Пташник здебільшого провадив на своїй домашній студії, а також на студії звукозапису «Шпиталь рекордс» у Тернополі, де пізніше відбувалися зведення та мастеринг накопиченого матеріалу.

«План був дуже простий: переїхати до Львова (я до того вчився в Польщі), зняти квартиру та записати альбом. Відкривши для себе світ продюсингу я був приголомшений тим, наскільки багато можливостей в плані музичного наповнення він відкриває. Проте основною ціллю в музиці, звісно ж, для мене завжди була відвертість та цілковита щирість – кожна з пісень передає мої емоції та репрезентує моє бачення світу. Маючи бекграунд акустичних виступів, коли я починаю будувати аранжування, я все ж таки у першу чергу відштовхуюсь саме від тексту та гітарної партії. Тому слова стали однією з основних складових. У кожній пісні я хотів передати моральний стан, якусь емоцію, розповісти слухачеві історію», – поділився із читачами «Нотаток» Максим Пташник.

За словами Максима, міні-альбом «Обіцянка кінця самотності» з’явився на світ завдяки можливості не обмежувати себе ні стилістично, ні інструментально, а всі його аранжування були створені виключно вдома, на дуже простій домашній студії, на яку хлопцю вдалося назбирати, будучи учасником студентських програм обміну за кордоном. Що ж у результаті з цього всього вийшло, слухайте трохи нижче, та не забувайте лишати відгуки у соціальних мережах!

Українська музика: Пташник

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *