пташкин – Крикни
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

пташкин – Крикни (Сингл)

Маємо ще одну цікаву новинку від молодих українських виконавців, якою ми, звісно що, не могли не поділитися з вами. Отже, знайомтеся, проект «пташкин» та його третя за ліком записана композиція під назвою «Крикни», що стала першим україномовним твором у репертуарі команди.

Цікаво, що ця композиція, тільки-но з’явившись на світ близько трьох місяців тому, також мала англомовну лірику, але в процесі роботи над синглом музиканти прийняли спільне рішення переписати його слова. «Перша версія треку «Крикни» була англомовною, та ми з хлопцями вирішили переробити текст, після чого дуже довго над ним просиділи. Ця пісня розповість слухачеві про те, якою буває перша любов, підліткова закоханість, та яким болючим буває бажання позбутись її, що з часом приходить через усвідомлення нестерпної пекучості таких відносин», – розповів «Нотаткам» лідер проекту «пташкин» Ян Пташкін.

Просто зараз Ян разом з іншими учасниками гурту «пташкин» активно працюють над наступною авторською піснею, що має найближчим часом стати доступною слухачам. Окрім того, у планах музикантів значиться проведення концерту у Львові разом зі своїми друзями з інших колективів, тож слідкуйте за анонсами від команди.

українська музика


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

 1. Дюймовочка says:

  Який голос!
  Музика тож дуже класна)

 2. Sofia says:

  Ви шикарні???

 3. Yanptashkin says:

  Мішунька, Назарчик і Олежка, одна любов???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *