PTASHKA – Ти особлива
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

PTASHKA – Ти особлива (Кліп)

Поп-виконавиця PTASHKA (вона ж Альона Крижко) – нове ім’я в українській музиці. Своєю новою піснею і кліпом «Ти особлива», співачка вирішила вмотивувати всіх дівчат і жінок бути щасливими, не зважаючи на життєві перипетії.

Як зазначає сама PTASHKA, вона працює у напрямку motivational pop-music, тому такий вибір тематики новинки не є дивним. Свіжа пісня стала авторським зверненням до кожної жінки, яка у певний момент збилася зі власного шляху.

«Для мене самої у певні життєві моменти підтримка є надзвичайно необхідною. Дуже важливо, щоб поруч була людина, яка скаже що я молодець, змусить повірити у себе. Я була би дуже рада, якби, почувши цю композицію, кожна дівчина збагнула, що у неї всередині існує потужна сила бути щасливою! І я щиро зичу всім віднайти її!» – каже PTASHKA.

Цікаво, що початково пісня «Ти особлива» була присвятою подрузі виконавиці, написана після душевної розмови. PTASHKA впевнена, що саме завдяки пісні можливо максимально глибоко розказати про все те, що більшість людей звикла ховати у душі.

Над кліпом працювали режисер Юрій Двіжон та оператор Стефан Усков.

Додамо, що наразі сингл «Ти особлива» вже доступний для придбання на всіх популярних музичних платформах.

PTASHKA – Ти особлива
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Xday says:

    Шикарний кліп, красива природа, душевний текст і голос, гарна співачка, все ідеально. Не описати словами, тільки милуватися і милуватися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *