Ptakha – Сон
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Ptakha – Сон (Сингл)

Ще один музичний подарунок під ялинку українських меломанів прилетів від учасниць electrofolk-проекту Ptakha, які записали та тільки-но оприлюднили у мережі свою нову композицію «Сон»! Цей атмосферний трек у виконанні дівочої команди було цілком і повністю створено власними силами її представниць – якщо у роботі над попередніми піснями (з якими свого часу ви мали змогу познайомитися на «Нотатках») мала місце співпраця з різними саунд-продюсерами, то «Сон», за словами дівчат, став їхнім надбанням від першої ноти до останнього байта.

В основу свіжого твору від Ptakha закладено старовинну українську колискову «Ой ходить сон коло вікон», яка, до речі, є відомою далеко поза межами нашої держави та навіть стала натхненням для написання відомої арії Summertime з опери Джорджа Гершвіна «Поргі та Бесс». Презентована композиція, звісно ж, являє собою власну інтерпретацію знаної співанки дівочим квартетом, а також є символічним переходом гурту до наступного творчого етапу.

«Ми довго думали, яку б цікаву пісню взяти в обробку цього разу. Хотіли заспівати колискову і аж раптом хтось з нас натрапив на «Ой, ходить сон», – ми послухали декілька версій і створили свою власну. Цього разу ми помітно змінили мелодію оригіналу і нам це сподобалось. Думаємо, що потроху будемо відходити від народних пісень, бо вони так чи інакше обмежують творчість», – коментують новинку учасниці Ptakha.

Саме так, наступний трек від Ptakha представить слухачам оновлений вектор музичної діяльності проекту, що інтригує. Тож поки робота над композицією триває, долучайтесь до спільнот формації у соціальних мережах та слідкуйте за новинами!

Ptakha – Сон

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *