Ptakha – Рута-м'ята
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Ptakha – Рута-м’ята (Сингл)

Маємо для вас ще одну цікаву новинку у вигляді дебютного треку дівочого електрофольк girls-band-у Ptakha під назвою «Рута-м’ята», перепоною для якого не стала навіть значна відстань між Львовом та Лондоном – між містами, у яких базується та творить цей новий музичний проект. У своїй творчості дівчата вирішили поєднати модерну електронну музику, від якої шаленіє сучасна британська публіка, та стародавній український фольклор, близький кожному українцю у будь-якій країні світу.

Як написали в анотації до пісні «Рута-м’ята» учасниці гурту Ptakha, цей трек став справжньою магічною комбінацією української народної пісні з різними електронними звуками та ефектами. У композиції звучить єдиний живий інструмент – бандура, навколо якої формація планує і надалі будувати аранжування своїх творів. Цікаво, що в новій пісні звучать одразу чотири різні жіночі вокали – кожної з учасниць проекту.

Прем’єра дебютної композиції проекту Ptakha відбулася на офіційній сторінці гурту в Soundcloud, а також у соціальних мережах. Слідкуйте за новинами та анонсами від молодого колективу.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Вадим says:

    Нічого особливого! Попса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *