Ptakha – Рута-м’ята
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Ptakha – Рута-м’ята (Кліп)

Друзі, свого часу ми вже знайомили вас із учасницями дівочого електро-фольк проекту Ptakha, який за допомогою сучасних інтернет-технологій одночасно існує у двох різних географічних точках Землі – у Львові та Лондоні, де мешкають його учасниці. Станом на вчора, у творчому гандикапі дівчат вже значилося два студійні сингли, які після свого релізу одразу ж спонукали вітчизняних і не тільки меломанів до їх активного обговорення, а відсьогодні цей перелік творчих досягнень поповнився офіційним анімаційним кліпом.

Саме сьогодні, 13 липня 2016 року, офіційно відбулася прем’єра відео до пісні «Рута-м’ята», за сюжетом якого глядачі поринають у древній український епос – розповіді про міфічну Мавку. «Вона приманює хлопця, бо схожа на звичайну дівчину, та веде його за собою в ліс, де, за легендою, на нього навряд чекає щаслива доля. Загалом, більш детально обговоривши ідею анімаційного відео з дівчатами, ми вирішили, що саме анімація допоможе нам підкреслити ідею про співіснування фольк-музики та сучасних технологій. Ми надали Simran Phul, студентці-аніматорці з Лондона, повну свободу творити, тож як саме вона інтерпретувала початкову концепцію кліпу, дивіться в новому відео Ptakha», – розповіли «Нотаткам» дівчата.

«Я буквально вхопилася за шанс співпрацювати з гуртом, адже для мене вкрай важливо творити щось сучасне та вартісне, а естетика Ptakha дійсно видається надзвичайно спокусливою. Загалом фольк-музика мене дуже цікавить, і музика східної Європи не є виключенням. Хочеться поаплодувати електронному стилю, який Ptakha привнесли у свою музику, адже вона приємна для вуха та виграшно поєднує старе з сучасним. Увесь процес роботи над роликом «Рута-м’ята» був для мене захопливою подорожжю, адже я могла працювати і спілкуватися з клієнтом, який мене дуже цікавить з творчої точки зору. Я надзвичайно багато дізналась про успіхи Ptakha, а також українську культуру та фольклор в цілому», – прокоментувала нову роботу аніматорка.

Підписуйтесь на офіційні сторінки проекту Ptakha у соціальних мережах, слідкуйте за новинами та не пропустіть подальші новинки від надзвичайно перспективної музичної формації.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *