Ptakha – Крила
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Ptakha – Kryla (Сингл)

Дівчата з львівського гурту Ptakha (Львів-Лондон, якщо бути точним) дали нове життя віршу Ліни Костенко під назвою «Крила», презентувавши однойменний, вже п’ятий за ліком сингл своєї дискографії. За словами дівчат, у цій роботі вони ставили перед собою завдання створити таку пісню, яка б надихала та мотивувала людей, давала надію та приносила добрий настрій.

Учасниці проекту Ptakha підтримують та просувають ідею того, що кількість жінок у сфері музичних технологій повинна невпинно зростати, тому міксують та продюсують власні пісні, а також експериментують з новими електронними інструментами. Не стала виключенням і нова композиція «Крила», у якій, до того ж, були використані нові Lighpad та Seaboard (міді-контролери, – прим.) від компанії Roli.

«Наприкінці літа з’явилась ідея створити надихаючу та качову пісню, яку хотілося б включати, щоб підняти собі настрій. Тут важлива не лише музика, але і слова. Ми перебрали чимало збірників поезії, та зупинились саме на вірші Ліни Костенко «Крила». По-перше, тут дуже надихаючі та позитивні слова, а, по-друге, крила, небо, політ – це наша «пташина» тема, тому далі навіть не шукали. Для наступної пісні є ідея створити трек на свої власні авторські слова – це велика відповідальність, але мабуть вже прийшов час», – розповіла «Нотаткам» Іра Лобанок з Ptakha.

До речі, вже наступного тижня, представники команди Ptakha обіцяють доповнити сьогоднішній сингл «Крила» ще й офіційним відеосупроводом, тому слідкуйте за новинами і не прогавте прем’єру кліпу!

Українська музика: Ptakha – Kryla

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *